Zengin Rulmanlar, Yüksek Kalite ve Hizmeti Sanayileştirir

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD.

Zengin Rulman yaklaşık 5 yıldır benimle çalışıyorum, onlara her zaman ihtiyaç duyduğunda, ihtiyaç duyduğum her zaman kalite ve fiyatlar için onlara güvenebilirim, çok hızlı bir şekilde ihtiyaçları karşılayabilir ve çözebilirim, Zengin Rulman ile çalışmaktan mutluyum, umarım en iyisi Zengin Rulman için ~

—— Simon

Birçok rulman tedarikçisiyle çalışıyorum, Rich onlardan biri, onlarla çalışmaktan hoşlanıyorum, her zaman zamanında cevap ver, çalışmadığı veya çalışmadığı zamanlar olsun, gerçekten çok sıkı çalışıyorlar.

—— David

Ben sohbet şimdi

QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD. QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD.
锻造 淬火 车加工 退火 磨加工 超精 合套仪安装 检测 配件仓库

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Zengin
No. Çalışanları : 100~130
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 80% - 90%
Qingdao Zengin Rulman Co Ltd Qingdao bulunan stratejik konumu ve rahat ulaşım zevk. Biz gelişmiş üretim tesisleri ve mükemmel yönetim kadrosu üyeleri ve ürünlerimiz dünya lideri marka yatakları eşdeğerdir.

Başlıca ürünlerimiz, araçlara, her türlü inşaat ve inşaat makinelerine, aletlere ve ev aletlerine, bilyalı rulmanlar, konik makaralı rulmanlar, oynak makaralı rulmanlar, kendinden hizalamalı rulmanlar, itme bilyalı rulmanlar, yastık blok yatakları gibi silindirik makaralı rulmanlar, otomatik rulmanlar ve standart dışı rulmanlar. Yıllık 50 milyon set çıktı. Bizim Rulmanlar Kalite ve Teknik Denetim Devlet Bürosu tarafından "Şikayet ve Sıfır Hata Ürünleri" olarak nitelendirilmiştir.

“Müşteri Memnuniyeti ve Önce Kalite” çalışma prensibimizi takiben müşterilerimize hizmet vermek için sürekli olarak çalışıyoruz.

Güney Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa'dan şirketler ile işbirliği ilişkileri kurduk. Birçok yerli şirket ile iş ilişkileri kurduk. Ziyaretiniz ve işbirliğiniz sıcak karşılanacak!

İletişim bilgileri
QINGDAO RICH BEARING CO.,LTD.

Tel: 86-532-83051115-08

Faks: 86-532-83728834

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)